תערוכת בוגרים 2021

ברכת נשיא המכללה האקדמית הדסה

פרופ׳ ברטולד פרידלנדר

בוגרים יקרים,
מידי שנה אני מצפה בכיליון עיניים לתערוכת הגמר של החוג לתקשורת צילומית.
מלבד היצירתיות שבאה לידי ביטוי בכל הפרויקטים, אני בעיקר נרגש לגלות בכל שנה את ההתפתחות המקצועית של החוג ושלכם הבוגרים ורואה כיצד אופי העבודות משתנה הן במגוון הכלים שבהם אתם משתמשים ולא פחות חשוב מכך, במסרים החברתיים המשמעותיים שאתם מנסים להעביר באמצעות הפרויקטים שלכם.
המיוחד בחוג שלכם הוא שלאורך שנות התואר אתם מקבלים את הכלים המקצועיים להגיש את התוצרים שלכם באופן דיגיטלי ועושה הרושם שאתם רק הולכים ומשתכללים מידי שנה. 
כל זה מוביל אותה לכדי ידיעה כי אתם יוצאים מהמכללה בשלים מבחינה מקצועית להשתלב בשוק העבודה במגוון רחב של תחומים. העידן הטכנולוגי שבו אנחנו חיים, עוד לפני הקורונה ולבטח שאחרי, צמא לאנשי מקצוע בעלי כישורים טכנולוגיים ודיגיטליים שיודעים להפיק תוצרים בעלי משמעות מעשית וחברתית.   
המציאות משתנה לנגד עינינו ואנחנו חיים את השינוי הזה, היום יותר מתמיד. אין לי ספק שאתם כבוגרי החוג מסוגלים להפוך את האתגרים והשינויים להזדמנויות ואני רואה זאת בכל פעם מחדש כשאני נפעם מעבודות הגמר שלכם וממגוון היכולות שמוצגות בהן.
אני רוצה לנצל את ההזדמנות להודות לכם על הדרך שעשיתם פה במכללה האקדמית הדסה. צאו לדרך המקצועית שלכם, היו השגרירים שלנו, אני משוכנע שתייצגו אותנו בכבוד רב.
עלו והצליחו.

צילום: יעל שלח, נועה לבנת אגמון

כתובתנו

הנביאים 37, ת.ד. 1114, ירושלים 9101001

נשמח לדבר

02-6291950

דוא״ל

photo@hac.ac.il